Жаңалықтар

Зияткерлердің Сырдағы жұлдызды сәті


Наурыз кездесулерінің екінші күнінде байқау жеңімпаздары анықталып, зерттеуші жастардың жұлдызы жанды.

Кездесуде сексенге жуық жобаның ішінде жүйрік шыққан жеңімпаздарды қазақтың тұңғыш ғарышкері Тоқтар Әубәкіров марапаттады:

-             Ерасыл Тәуекел, Рахат Жакиенов (Астана қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Альнур Акчурин (Астана қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Алихан Талипбаев (Астана қаласындағы зияткерлік мектеп);

-             Амир Альжаксин (Атырау қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Даниил Округ (Қостанай қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Ақылбек Максутов (Орал қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп).

-             Асылбек Сакенов, Данил Прохоренко (Алматы қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

Ал екінші орынды:

-             Даяна Булатбекова (Ақтау қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Дильназ Жемісбек, Мадина Агламхан (Талдықорған қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Алихан Ибраев (Қостанай қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Амина Жаркенова (Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Аружан Тлеубек, Медеу Бектемисов (Алматы қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Адия Омарова, Динара Данаева (Астана қаласындағы зияткерлік мектеп);

-             Адина Джубангалиева (Алматы қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Дана Клышпаева (Қостанай қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Есенгали Маханов (Шымкент қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Даниил Филимонов, Вероника Кочубей (Талдықорған қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Асанали Ахтанов (Көкшетау қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Серик Адил, Хамза Бертысбаев (Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Аяжан Орынбасар, Асан Кожин (Ақтөбе қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп) қанжығасына байлады.

Үшінші орынмен:

-             Алишер Сабигалиев (Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Анатолий Зверев, Олег Дидеев (Петропавл қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Алихан Аяжан (Алматы қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Рамазан Налибек, Қуаныш Маден (Шымкент қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Дамир Мынбаев (Семей қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Джанибек Джурабеков, Амина Әбіл (Ақтау қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Қадырхан Ағыбаев (Қызылорда қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Алина Макашева, Наргиз Сейсек (Алматы қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Жамиля Кенжетай (Павлодар қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Алтынай Токтарова, Камила Омарова (Астана қаласындағы зияткерлік мектеп);

-             Алихан Тынышбаев (Талдықорған қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);   

-             Владислав Крупец, Арыстан Тулешев (Петропавл қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Эламир Кадыргалиев (Орал қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Кенесары Бегеш (Астана қаласындағы халықаралық мектеп);

-             Гүлназ Серікбай (Шымкент қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп);

-             Максим Цой, Алихан Шакиман (Қызылорда қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп)

-             Дарья Таратынова (Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы зияткерлік мектеп)

-             Аймира Терлікбаева (Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы зияткерлік мектеп) марапатталды.

Барлық жүлдегерлерді жеңістерімен құттықтаймыз!



Қаралым: 184
Жарияланған: 18 Наурыз