Жылдың басты педогогикалық кеңесі: бірінші күн

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының тамыз конференциясында Зияткерлік мектептердің жетекшілері мен бір топ мұғалімдеріне марапаттар тапсырылды.

Аккредиттеу жаңа жетістіктерге міндеттейді

Тамыз конференциясында CIS аккредиттеуінен өткендігі туралы Халықаралық мектептер кеңесінің сертификаты үш мектепке беріліді. Оның ішінде Алматы қаласындағы қос Зияткерлік мектеп пен Ақтаудағы Назарбаев Зияткерлік мектептебі бар. Құжат аталмыш білім ордаларының делегацияларына тапсырылды. Директорлар Гүлфарида Раисова, Гүлмира Мункеева және Ермек Паизовпен бірге сахнаға ата-аналар комитетінің төрайымдары мен оқушылар шықты.

Конференцияның қаһарманы – мұғалім – мастер Сергей Полянских

Тамыз кеңесінің басты оқиғаларының бірі Сергей Полянскихке «Мұғалім – мастер» төсбелгісінің салтанатты табысталуы болды.

19 Тамыз

«Думать и действовать» на опережение для устойчивого развития Интеллектуальных школ – доклад Председателя Правления АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» Куляш Ногатаевны Шамшидиновой

Сіздерді басты педагогикалық кеңес – дәстүрлі тамыз конференциясының басталуымен құттықтаймын! Өткен оқу жылында біз «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының 10 жылдығын атап өттік.