Ақтауда үздік 20 стартап жоба іріктелді

Ақтау қаласында 7-11 сынып оқушылары мен колледж студенттеріне арналған «Caspian Start-Up 2018» стартаптар байқауының іріктеу кезеңі өтті.
20 Сәуір

Жапония елшісі Зияткерлік мектепте

Жапонияның Қазақстандағы төтенше және өкілетті елшісі Итиро Кавабата Астана қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің құрметті қонағы болды.
18 Сәуір

Жас химиктердің жетістіктері

Астана қаласында орта мектептер, гимназия мен лицей оқушылары арасында химия пәнінен үздік ғылыми жоба «Химик-зерттеуші» халықаралық байқауы өтті. Байқауда Тараз қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебінің оқушылары І және ІІІ дәрежелі дипломдарға ие болған екі жобалық жұмыс ұсынды.
17 Сәуір

Зияткерлік мектептерінің кітапханалары – СSLA Journal жарық көрді

Америкалық кітапханашылардың танымал СSLA Journal кезекті нөмеріне қазақстандық әріптестері, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің қызметкерлері – Аида Ағаділ, Ольга Саламахина және Гүлмариям Түбекбаеваның кәсіби жетістігіне арналған мақала жарық көрді.
16 Сәуір

Конституциялық Кеңесі мүшелерімен кездесу өтті

Астана қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің оқушылары Конституциялық Кеңес мүшелерімен «Конституцияның үстемдігін қамтамасыз ету» атты тақырыпта кездесу өткізді.
13 Сәуір