Жаңа үлгідегі жаңалық туралы

Өскемен қаласының Назарбаев Зияткерлік мектебінде өткен Кіріктірілген білім беру бағдарламасының ерекшелігі туралы семинар-практикумы Шығыс Қазақстанның әр аймағынан келген мұғалімдерге оқытудың жаңа әдісін игеруге көмектесті.
03 Ақпан 2016

Атырау қаласының химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі МЕКТЕП ҚАМҚОРШЫЛЫҚ КЕҢЕСІНІҢ ОТЫРЫСЫ жөніндегі

2016 жылдың 29-шы қаңтарында Атырау қаласының химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінде мектеп қамқоршылық Кеңесінің отырысы ұйымдастырылды.

АВТОТҰРАҚТЫҢ ЖАҢА ҮЛГІСІ

Назарбаев Зияткерлік мектебінің 9-сынып оқушысы Владимир Коряк қаладағы автотұрақ мәселесін шешудің оңтайлы тәсілін ойлап тапты. Коряк тұрғын үйлер ауласында автоматтандырылған көлік тұрақтарын орнатуды ұсынып отыр.

Ерекше балаға – ерекше кітап

Қазіргі таңда түрлі бағыттағы әлеуметтік жобалар туралы жиі естиміз. Әсіресе мектеп оқушылары мүмкіндігі шектеулі жандарға қол ұшын созып жататыны ерекше қуантады.
02 Ақпан 2016

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ қызметкерлерінің жаһандық азаматтық және мәдениаралық білім тақырыбындағы Council of International School симпозиумына қатысуы

16-21 қаңтар аралығында Council of International Schools алғаш рет Лондон қаласында «Жаһандық азаматтық және мәдениаралық білім» тақырыбындағы симпозиум өткізді.

Мультимедиа