Біздің мақтанышымыз

Ахметжанова Айжан,Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің 12 сынып түлегі. Ол Принстон Университетінің (Princeton University), АҚШ тегін оқуға мүмкіндік беретін толық гранттың иегері.

Қош бол, алтын ұя мектебім!

Талдықорған қаласындағы физика-математикалық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебінде «Cоңғы қоңырау» салтанатты жиыны өтті.

Сыңғырла, соңғы қоңырау!

Қызылордадағы Назарбаев Зияткерлік мектебінде кезекті оқу жылының аяқталуына орай салтанатты шара өтті. Биыл мектептің 150-ге жуық оқушысы үшін қоңырау соңғы рет соғылды.

Ақтаудағы Зияткерлік мектепте алғашқы «Соңғы қоңырау» соғылды

2015-2016 жылғы оқу жылын қорытындылау жиынына оқушылар мен ұстаздар, әкімшілік қызметкерлері, ата-аналар қатысты.

Ақ жол, Зияткер түлек!

25 мамыр күні Алматы қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі өзінің ең алғашқы түлектерін ұшырды.