Мектеп кітапханасы – білім беру процесінің белсенді қатысушысы

5 мамыр күні Астана қаласындағы Зияткерлік мектепте «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының ұйымдастыруымен «Мектеп кітапханасы – білім беру процесінің белсенді қатысушысы» тақырыбында семинар ұйымдастырылды.

Қазақстан тарихынан XІ республикалық «Тарих ата» қашықтық олимпиадасы

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығы қарсаңында XІ Республикалық «Тарих ата» қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңі Астана қаласы Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің тарихы факультетінің базасында 2016 жылдың 20 - 21 сәуір аралығында өткізілді.

«SAMRUK-KAZYNA TRUST» қорының қолдауымен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» филиалдарының 3 оқушысы 11-12 сыныпта оқуын Сингапур қаласында жалғастырады.

Сәуірдің 24 күні «Назарбаев Зияткерлік мектептері» филиалдарының 10-сынып оқушылары арасында «Самұрық-Қазына» АҚ компаниялар тобы тарапынан берілген білім алу гранттары бойынша өткізілген байқауының қорытынды кезеңі аяқталды. Жоба аясында байқау жеңімпаздары 2016-2017 және 2017-2018 оқу жылдары аралығында 11-12 сыныпта оқуын Сингапурдағы Оңтүстік-Шығыс Азия Бірлескен Дүниежүзілік колледжіне (UWCSEA) жалғастырады.

«Болашақ сенің қолыңда: ойлан тап та, жасампаз бол»

Оқушылар арасындағы «Болашақ сенің қолыңда: ойлан тап та, жасампаз бол» республикалық үздік шығармалар (эссе) байқауы қорытындыланды.

Қазақ мемлекеттілігі және «Мәңгілік ел» идеясы

23 сәуір күні Астана қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінде Қазақ мемлекеттілігі және «Мәңгілік ел» идеясы тақырыбында Республикалық ғылыми-практикалық конференциясы ұйымдастырылды.