Оңтүстік Қазақстан - тарих пен мәдениеттің құнды орталығы

Шымкент қаласы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебіне өлкетану-зерттеу экспедициясы бойынша Семей және Павлодар қалаларынан Зияткерлік мектеп оқушылары келді.

HAМК Университетіңің педагогикалық білім беру факультетінде НЗМ мұғалімдерінің педагогикалық тағылымдамасы жайлы ақпарат

Халықаралық бағдарламалар орталығының 2013 жылдың маусым айында өткізілген «Болашақ» конкурсы бойынша өткен Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 12 мұғалімнің педагогикалық тағылымдамасы сәтті аяқталды.

«Туған елге тағзым» ғылыми-өлкетанымдық экспедициясы Оңтүстік Қазақстанда

«Еліміздің ертеңі жастардың қолында» дегенді жиі естиміз.Ал, ел тізгінін қолына алар ертеңгі ел ағасы бүгіннен бастап туған елінің тау-тасын танып, ата бабадан қалған ұлан-ғайыр өлкені кезіп, даналар кезген мекенді жүріп өтіп, көнеден қалған мұраны қолымен ұстап, өз көзімен көрмей, ата тарихына шын үңіле алмасы хақ.

Мәуелі бәйтеректің бір бұтағы - Сарыарқа төрінде

Шымкент қаласынан жыл сайынғы дәстүрге айналған жобалардың бірі «Туған елге тағзым» өлкетану-зерттеу экспедициясына танымдық бағыт бойынша 24 оқушы еліміздің бас қаласы Астана қаласына аттанды.

Оңтүстік өлке солтүстіктен келген қонақтарды жылы қабылдады

Зияткерлік мектеп оқушылары арасында патриоттық және зерттеушілік дағдыларын дамыту мақсатында жыл сайын «Туған елге тағзым» жобасы ұйымдастырылады.